Правила участі

Надсилаючи заявку на участь у Луцькій міжнародній бієнале сучасного мистецтва,

ви підтверджуєте, що ознайомилися та погодилися з правилами участі, поданими нижче.


 1. Заявки на участь у Луцькій міжнародній бієнале сучасного мистецтва (далі Бієнале) приймаються від кураторів та митців із будь-якої країни. Місце народження та проживання не мають значення.
 2. При відправленні запиту Учасник підтверджує наявність у нього виключних прав на твори мистецтва (для художників), концепцію та тексти (для кураторів).
 3. Учасник / Учасники можуть подати як одну, так і кілька заявок, щоразу заповнюючи нову форму.
 4. Подані Учасниками концепції робіт мають бути новими (бажано), спеціально створеними для Луцької міжнародної бієнале сучасного мистецтва.
 5. Відбір робіт для участі у Бієнале проводить попередньо сформована Експертна рада.
 6. Фінальний список відібраних творів (учасників) буде офіційно опубліковано на сайті www.lutskbiennale.com.
 7. Експертна рада визначає дипломантів і переможців Бієнале та присуджує премії за 1-е, 2-е та 3-тє місце ($3000, $2000 та $1000 відповідно).
 8. При відправленні заявки Учасник підтверджує свою згоду на зберігання та обробку персональних даних.
 9. Персональні дані, зображення, відео, текстові описи та інші матеріали, які Учасник додає до заявки, можуть бути опубліковані на веб-сайті Бієнале, а також використані для просування Бієнале у будь-яких каналах комунікації.
 10. Беручи участь у Конкурсі, Учасники погоджуються з тим, що їхні персональні дані, у тому числі імена, прізвища та інші дані, будуть оброблятися, а також можуть бути використані Організатором для цілей реклами в засобах масової інформації без виплати будь-якої додаткової винагороди.
 11. Відносини між Учасником та Організатором встановлюються на договірній основі. Твори Учасників надаються у тимчасове користування з метою експонування на Бієнале.
 12. Учасник передає Організатору права використання твору безоплатно на термін дії виняткових прав на території України в обсязі, необхідному для правомірного експонування твору в місці, відкритому для необмеженого кола осіб, незалежно від того, чи здійснюються відповідні дії з метою отримання прибутку, або без такої мети, а також дозволяє вільне використання твору в інформаційних та культурних цілях.
 13. Організатор здійснює або оплачує транспортування відібраних творів в обидві сторони.
 14. Організатор гарантує всім відібраним Учасникам забезпечення проїзду, розміщення та харчування у разі потреби створення художніх робіт у Луцьку.
 15. Витрати з монтажу та демонтажу, організацію створення творів мистецтва у Луцьку Організатор бере на себе на підставі Договору, укладеного з Учасником.
 16. Роботи, створені у рамках Бієнале, можуть бути демонтовані (Організатор не гарантує зберігання чи подальшу купівлю робіт).
 17. Автор може подарувати роботи з метою експонування їх Організатором.
 18. Якщо Автор хоче забрати роботу (створену у рамках Бієнале), всі витрати з пакування, страхування та транспортування він бере на себе.
 19. Організатор має право відхилити будь-яку подану заявку без пояснення причин.
 20. Не повністю заповнені анкети можуть бути не прийняті Експертною радою.
 21. У всьому, що не передбачено цими Правилами, Організатор та Учасники Конкурсу керуються чинним законодавством України.
This website uses cookies to ensure you get the best experience
OK
Made on
Tilda